Novi poraz fudbalera “Radničkog”

0

FK “RADNIČKI” Sremska Mitrovica – FK “RADNIČKI 1923” Kragujevac 0:1 /0:1/; Glavni sudija: Jerinić Danilo iz Beograda; Pomoćne sudije: Božović Boško i Radoičić Nenad; Četvrti sudija: Živanović Miloš iz Beograda; Delegat: Gajić Milorad

U 4. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa FK „Radnički“ iz Sremske Mitrovice i gostujuća ekipa FK „Radnički 1923“ iz Kragujevca. Veoma uzbudljiva utakmica i velika borba viđeni su na gradskom stadionu u Sremskoj Mitrovici. Gostujuća ekipa bila je konkretnija u prvom poluvremenu. U 25. minutu meča fubaleri „Radničkog 1923“ poveli su rezultatom 1:0, a strelac gola bio je Ilić Ognjen.

Do kraja prvog poluvremena rezultat se nije promenio pa su gosti otišli na odmor sa minimalnom prednošću. Mitrovački „Radnički“ odigrao je bolje u drugom poluvremenu ali nije uspeo ozbiljnije da ugrozi gol golmana Raičevića. Kragujevčani su uspeli da odnesu sva 3 boda.

FK „Radnički“ trenutno zauzima 13. mesto na tabeli sa 3 osvojena boda. U sledećem kolu FK „Radnički“ gostuje u Žarkovu ekipi OFK „Žarkovo“.

FK „Radnički“ Sremska Mitrovica: Jelovac Milan, Nikolić Srđan, Vasiljević Ivan, Abubakar Sadick, Mićanović Mladen, Ivković Đorđe, Janković Dejan, Stevanović Nikola, Stevanović Nemanja, Spasojević Nemanja, Pejović Luka.
Zamenici igrača: Šegavac Matija, Kukolj Miloš, Bulatović Luka, Trebovac Tomislav, Stojanovski Aleksandar, Obrenović Nemanja, Krneta Ratko, Obrenović Despot, Mijailović Vladimir, Tomac Ivan, Unković Nikola.
Trener: Dragoljić Goran
Pomoćni trener: Simović Željko

FK „Radnički 1923“ Kragujevac: Raičević Lazar, Nikodijević Slađan, Kovačević Stevan, Ćirović Vladimir, Varjačić Aleksandar, Maksimović Đorđe, Ilić Ognjen, Vidović Miloš, Rađen Nikola, Vićentijević Igor, Filipović Stefan.
Zamenici igrača: Savić Vladimir, Petrović Lazar, Todorović Tomislav, Aleksijević Uroš, Vidović Uroš, Dukić Mateja, Avram Radovan, Mirić Marko.
Trener: Linta Aleksandar
Pomoćni trener: Ćurčić Aleksandar